Anasayfa / Spor / Yılmaz Vural’ı getirsek, bundan kötü olamazdık

Yılmaz Vural’ı getirsek, bundan kötü olamazdık

G.Saray’da kötü gidişin devam etmesi yöneticileri de harekete geçirdi. G.Saray Divan Kurulu’nun etkili isimlerinden Hayrettin Kozak, “Yılmaz Vural’ı getirsek bundan kötü olmazdı, yılda 5 milyon euroda kasada kalırdı” diyerek Mancini’yi de eleştirdi.

Galatasaray’ın ligde bir maçı daha kötü futbol oynayarak berabere bitirmesi ve lider Fenerbahçe ile arasındaki 9 puanlık farkı indirme şansını yitirmesi sarı kırmızılı camiadaki tedirginliği artırmaya başladı.

DHA’nın haberine göre, Fatih Terim’in görevine son verilmesi sonrasında Mancinili dönemde de futbol olarak ortaya hiçbir şey koyamayan sarı kırmızılı takımın gidişatı, Ünal Aysal’a olan muhalefeti artırdığı gibi yönetim içinde de fokurdamalara neden oluyor.

G.Saray’daki olumsuz havanın yanısıra Melo-Sabri kavgası, futbolcuların isteksiz tavrı. Sneijder ortalıkta gözükmemesi. Kasımpaşa maçı sonrasında Mancini’nin “Sneijder’e izin verdik ama nerede olduğunu bilmiyorum” demesi sarı kırmızılı camianın ileri gelenlerini hareketlendirmeye başladı.

Eski yöneticilerden Yurdaşen Karahasan, “Bu kötü futboldan utanıyorum. Kasımpaşa maçına gitmeye korktum. Çünkü takımın yürümeyeceğini görüyorum. Başkan ortalıkta yok” diye isyan etti.

G.Saray Divan Kurulu’nun etkili isimlerinden Hayrettin Kozak “Bu takım Gaziantep Belediye’yi eler mi şüpheliyim. Yılmaz Vural’ı getirsek bundan kötü olmazdı, yılda 5 milyon euroda kasada kalırdı” diyerek Mancini’yi de eleştirdi.

Hakkında ozekinci