Anasayfa / Kadın / Yıl Başı Gecesi İçin En Moda 10 Makyaj

Yıl Başı Gecesi İçin En Moda 10 Makyaj

YILBAŞI GECESİ İÇİN MAKYAJ
Yılbaşı gecesi için, kombinimiz hazır, saçımıza da karar verdik, e peki ‘makyaj konusunda ne yapacağım?’ dediğinizi duyduk… Ve gece de güzelliğiniz ile göz kamaştırıp, yıldız gibi görünmeniz için, yılbaşı gecesi için; en moda 10 makyaj yazısını hazırladık. Güzelliğiniz ve tarzınız ile fark yaratmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit.

Öncelikle yapmanız gereken, ten renginize uygun bir fondöten ile teninizi pürüzsüz bir hale getirmeniz. Gözaltlarınızın daha aydınlık olması için de, likit bir kapatıcıyı fondöten üzerine uygulayın. Eğer cildinizi daha mat hale getirmek isterseniz de uyguladığınız fondöteninizin üzerine pudra kullanabilirsiniz. Son olarak yüzünüze allığınızı, belli belirsiz olacak şekilde uygulayın. Böylelikle insanlar üzerinde hem doğal bir görünüm, hem de feminen bir etki bırakabilirsiniz.

yılbası makyaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yılbaşı gecesi için, kusursuz bir göz makyajı önemli…
Bizce yılbaşı gecesi için, kusursuz bir göz makyajı uygulamalısınız. Gözünüzün üstüne hafif parıltılı farlar ile giyeceğiniz kombini de düşünerek ister renkli, isterseniz de siyah tonlar ile dumanlı bir göz makyajı yapmanızı öneririz. Bu size; hem seksi, hem de iddalı bir ifade katacaktır ve gecenin ruhuna uyum sağlayacaktır. Kaşlarınız ise ister gözlerinize paralel düz bir şekilde ya da daha kavisli olsun, kaş kalemi ile şekillendirip, destekleyip, sabitleyebilirsiniz. Böylelikle de, doğal ve etkileyici bir görünüm sağlarsınız.

yilbasi-gecesi-makyajı2

 

Sıra geldi dudaklara! Bizce; hem gecenin anlam ve önemi açısından, hem de cazibesinden ötürü; kırmızı tonlarda ruj kullanmanızdan yana ve tabi ki kırmızı dudaklara en güzeli, kırmızı ojeler ile tamamlayın. Bu arada unutmayın, kırmızı tonlarında ruj kullandığınız da sürekli tazelemeniz gerekiyor, yoksa yer yer çıkmış kırmızı rujunuz hoş olmayan bir görüntü yaratmasın. Biz önerilerimizi yaptık, uygulaması sizde!

yilbasi-gecesi-makyajı3

 

İŞTE EN MODA 10 MAKYAJ ÖNERİSİ

Bizim düşüncemiz; yılbaşı gecesinde giyeceğiniz kıyafetleri baz alarak, hafif tonlarla sade ama şık bir makyaj yapmanız. Etrafınızdaki herkesi kendinize hayran bırakmak için, işte en moda 10 makyaj önerisi!

Hakkında ozekinci