Anasayfa / Kadın / Yarım Toplu Saç Modelleri

Yarım Toplu Saç Modelleri

Yarım toplu saç modelleri hem yapması, hem de kullanması çok kolay modeller. Bu modeller, günlük spor kombinlerden, şık gelinbaşlarına birçok alanda kullanılabilir. Günlük yarım toplu modelleri evde kolayca yapabilirsiniz. Şık geceler için ise bir kuaför yardımı almanızı öneririm.

Günlük Yarım Toplu Modeller

Mandal tokalar, tel tokalar, lastikler; günlük modeller için uygun tokalardır. Saçlarını örerek, önlerden bir kaç tutam salık bırakarak, ya da ön tarafını kabartarak toplayabilirsin. Günlük yarım toplu saçlarda bakımlı bir görüntü elde edebilmek için saçlarına düzleştirici ya da maşayla biraz şekil vermeni öneririm.

Şık Yarım Toplu Saçlar

Şık geceler için saçının ön tarafını kabartabilir ya da tamamen yapışık kullanabilirsin. Saçının toplu olmayan alt kısmını yana atman da çok şık görünecektir. Özellikle sırtı açık elbiselerle böyle bir model kullanabilirsin. Bunun dışında kuaförlerin yaptığı özel yarım topuzlar ve farklı yarım toplama şekillerini özel gecelerde tercih edebilirsin.

Gelin Başları

Yarım toplu modeller, gelin başlarında bolca kullanılır. Masum bir ifade yaratan bu modeller gelinler için biçilmiş kaftan. İncili tokalar, çiçekli taçlar, küçük duvaklar; yarım toplu gelin başlarına çok yakışacaktır.

Hakkında ozekinci