Anasayfa / Sinema / Wonder Woman Rolü İçin Gal Gadot İle Anlaşıldı

Wonder Woman Rolü İçin Gal Gadot İle Anlaşıldı

Superman vs Batman filminde Wonder Woman rolünü 2004 Miss Universe güzellik yarışmasında ülkesini temsil eden Gal Gadot oynayacak.

Gal Gadot tarafından canlandırılacak olan Wonder Woman, her türlü silah ateşine karşı çıkabilen, silahlardan çıkan kurşunları tekrar düşmanlarına atabilen ve Superman gibi uçabilen bir kahramandır.

Amazon kraliçesi Hippolyte kilden yaptığı bir heykelin kendi kızı olarak hayat bulması için Olympos dağındaki tanrılara yalvardı. Böylece Wonder Woman dünyaya geldi ve adalet birliğinin saygın ve güçlü bir üyesi oldu. Güç olarak Superman’den sonra adalet birliğinin en güçlü üyelerinden birisidir.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Zack Snyder, filmin vizyona 17 Temmuz 2015′te çıkacağını bildirdi.  Ayrıca Zack Snyder Wonder Woman hakkında şunları belirtti:

”Wonder Woman muhtemelen gelmiş geçmiş en güçlü kadın karakterlerden birisi. Gal Gadot’un bu rol için mükemmel olmasının nedeni sadece harika bir aktris olması değil, ayrıca onun büyülü bir kişiliğinin oluşu onu bu rol için mükemmel kılıyor. Bu yeni ve favori karakterin vücud buluşunu seyircilere göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Şimdi de bu mükemmel ”Wonder Woman” karakterinin fanları tarafından yapılan fragmanı izliyoruz:

[youtube=http://youtu.be/XATiV3gmy-Q]

Hakkında ozekinci