Anasayfa / Sinema / The Other Woman Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

The Other Woman Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

Başrollerinde Cameron Diaz, Leslie Mann ve Kate Upton’ın yer aldığı intikam üzerine kurulu komedi filmi The Other Woman’ın ilk fragmanı yayımlandı.

Cameron Diaz’ın bir adama aşık olması ve onunla güzel zaman geçirmesinden sonra adamın karısının olduğunu öğrenmesiyle hayatı değişir. Karısıyla tanışmasından dolayı o da aldatıldığının farkındadır. İkisi birlikte bir intikam planı hazırlarken adamın başka biriyle daha takıldığını öğrenirler (ki bu kişi Kate Upton oluyor). Durumu ona da anlattıktan sonra artık 3 kişilik bir intikam ekibi olmuştur. Çünkü adam halen yeni kızlara kanca atmakta, bu kızlarımız ise incinmiş gururlarıyla adamı kovalamaktadır.

Başarılı bir komedi filmi olan The Other Woman, fragmanındaki sahneleriyle de güldürmeyi başarıyor. Güldürmenin yanı sıra iki orta yaşı devirmiş güzel oyuncuya Kate Upton da eklenince gerçekten havası değişiyor. Daha önce iki kötü komedi filminde yer alan Kate Upton, ilk ciddi Hollywood yapımında rol alıyor.

Nisan 2014′te vizyona girecek olan filmin Türkiye için şimdilik tam tarihi bulunmasa da aynı dönemde vizyona gireceğini tahmin ediyoruz.

The Other Woman Fragman

[youtube=http://youtu.be/Kip6XN9DDzU]

Hakkında ozekinci