Anasayfa / Teknoloji / Vine artık tamamen Türkçe!

Vine artık tamamen Türkçe!

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Vine için Türkçe dil desteği, geçtiğimiz saatlerde nihayet nihayet uygulamanın dil seçeneklerindeki yerini aldı. Avrupada patlayan Vine fenomenleri etkisini Türkiye’ye de sıçrattı. Çığırından çıkan, hızla ilerleyen Vine uygulaması güldürmeye devam ederken, sunduğu hizmet için de platformlarını genişletmeyi ihmal etmiyor.

Erkan Aker, Halil Söyletmez ve Hakan Hepcan gibi daha onlarca fenomenin Türkiye çapında bir nama sahip olmasında kusursuz paya sahip olan uygulama uzun zamandır Windows Phone cephesi tarafından bekleniyordu. Kısa zaman önce milyonlarca kullanıcının o uzun bekleyişi nihayet sona erdi, uygulama Windows Phone kullanıcıları tarafından artık ücretsiz bir şekilde indirilebilir oldu.

Vine için verilen hizmetler sadece mobil platformun genişlemesi adına olmadı, yine Vine kullanıcılarının beklediği Türkçe desteği, şirketin ortaya sürdüğü hizmetler arasında. Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan güncelleme ile birlikte gelen dil desteği Türk kullanıcılarını sevindirdi.

Vine‘ı iOS telefonlarınız için buradanAndroid’li telefonlar için buradan ve Windows Phone’lu telefonlar  için buradan indirebilirsiniz.

Hakkında ozekinci