Anasayfa / Sağlık / ‘Upaqua’ artık Türkiye’de

‘Upaqua’ artık Türkiye’de

Dünyanın konuştuğu suda spor trendi ‘Upaqua’ artık Türkiye’de…

Upaqua, formunuzu korumanız, selülitlerinizden hızlıca ve sağlıklı bir yöntemle kurtulmanız için yeni bir spor anlayışı sunuyor. Upaqua’yı oluşturan Spabike spor aletleri, kullanıcıya bireysel bir kabin içinde, kendi kişisel ritminde su içinde pedal çevirme ve spor yapma imkanı veriyor. Suyun yarattığı direnç sayesinde eklemler zorlanmadan hareket yapılabiliyor ve normal spora göre çok daha fazla kalori yakılıyor. Spabike’ın sunduğu kromoterapi özelliği sadece fiziksel rahatlama değil ruhsal rahatlama da sağlıyor. Spabike 2012 yılında prestijli “Laureat de I’Observeur du Design” ödülüne layık görüldü ve 4 ay boyunca Paris “Musee de la Science” (Fen Müzesi)’nde sergilendi.

Upaqua herkes için! Suyun vücudun ağırlığını desteklemesiyle, hamileler, kilo problemi yaşayanlar, kas ve eklem ağrıları olduğu için spor yapamayan kişiler de zorlanmadan ve keyif alarak etkili bir sonuca ulaşabiliyor.

Upaqua İle Selülit Problemine Son!

Suda egzersiz yapmak vücut için sağlıklı ve faydalıdır. Suyun vücut ağırlığını desteklemesi ve Spabike kabinlerinin yan duvarlarında bulunan su jetlerinin vücuda yaptığı masaj, kullanıcıya zindelik ve tazelik kazandırıyor. Su jetlerinin sağladığı basınç, kan dolaşımını hızlandırırken, suyun sürtünmesi bacaklara masaj etkisi yaratıyor ve suyun bacaklar üzerindeki uyarımı sporun etkisini iki katına çıkartarak selülit problemlerinin azalmasını sağlıyor. Upaqua merkezlerinde spabike ile bölgesel zayıflamanın yanısıra daha fit bir görünüm için arzu edilen forma ulaşmak mümkün.

spa-bike

Kişiye Özel Odalarda Spor

Upaqua merkezinde, kişiye özel odalarda ya da birleştirilmiş iki kişilik kabinlerde spor yapılabilmektedir. Misafirler, egzersiz sırasında odalarda var olan ekranlardan Avrupa’nın en güvenilir aquafitness hocalarının 3 farklı zorluk seviyesinde hazırladığı eğitim videolarını takip edebilir, televizyon izleyebilir veya müzik dinleyebilir. Sadece mayonuzu yanınıza alarak geldiğiniz merkezde size özel havlulardan, makyaj masasına kadar her türlü detay düşünülmüş…

Pratik ve Hızlı
30 veya 45 dakika seçeneği ile sunulan seanslarla misafirler, 400 ila 600 kilo kalori arasında enerji harcayarak pratik ve hızlı bir şekilde etkili bir sonuç elde edebilirler. Upaqua’nın randevu sistemiyle çalışması da önemli detaylar arasında… Böylelikle hem seanstan önce kişiye özel kabin hazırlanıyor hem de tamamen doğal malzemeler kullanılarak kusursuz bir hijyen sağlanıyor.

Hakkında ozekinci