Anasayfa / Oyun / Thor Filminin Oyunu Mobile Geldi

Thor Filminin Oyunu Mobile Geldi

Gameloft’un Thor filmi için geliştirdiği Thor: The Dark World isimli oyunu App Store’daki yerini aldı. Oyunun ayrıntıları ve indirme linki haberimizde.

Marvel’in süper kahramanı Thor’un 1 Kasım’da beyaz perdede boy gösterecek filmi “Thor: The Dark World” için Gameloft’un geliştirdiği oyun, App Store’daki yerini aldı. Serinin diğer oyunu gibi aksiyon türünde olan Thor: The Dark World, Türkçe dil desteğine ve üst düzey grafikleri ile dikkat çekiyor.

Oyunun konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; Kara Elflerin lordu ve Asgard’ın düşmanı Melekith, Dokuz Dünya’yı yok etmek için bir saldırı düzenliyor. Oyunda Thor ve yardımcıları Çalış ve Sif, Üçlü Savaşçılar ve Heimdall gibi karakter ile gezegeni kurtarmak için düşmanlara karşı aksiyon dolu bir maceraya atılacaksınız.

Ücretsiz olarak sunulan “Thor: The Dark World – The Official Game” bünyesinde birçok uygulama içi satın alma seçeneği bulunduruyor. Bu seçenekler ile karakterlerinize yeni güçler kazandırabilir ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=97XfUaV_VOs]

Şimdilik sadece iOS platformu için yayınlanan oyunun, Android sürümünün ise çok kısa bir zamanda Google Play Store’da yer alması bekleniyor.

795 MB büyüklüğündeki Thor: The Dark World’ü, iOS için ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

 

Hakkında ozekinci