Anasayfa / Sinema / Özcan Deniz’in filmi Su ve Ateş’in fragmanı yayınlandı
su ve ateş fragman

Özcan Deniz’in filmi Su ve Ateş’in fragmanı yayınlandı

Deniz, yakında vizyona girecek olan Su ve Ateş isimli filmin fragmanını ilk kez festival kapsamında seyircilerle paylaştı.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=pbowTfrGP3Y]

Festivalde 11 film, yönetmenleri eşliğinde sinemaseverlerle buluşacak. Fragman gösteriminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özcan Deniz, ‘Su ve Ateş’ filminin fragmanını ilk kez Bodrum’da yayınladığına dikkat çekerek şunları söyledi: “Bodrum, bence çok güzel bir plato hem tarihi var hem çevresi çok zengin. Az emsali bulunan güzellikte bir yer. Eskisi gibi yazlık bir mekan olmaktan çıktı ve yılın her hali yaşanacak bir mekan haline geldi. Böyle bir oluşuma start veren herkesi yürekten kutluyorum. İnşallah bir hafta değil bu etkinlik bir festival halini alır. Daha çok sanatçı arkadaşımızla birlikte geliriz.”Öte yandan Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Nuri Alçı ve Mahmut Hekimoğlu da Türk Filmleri Haftası’na katılarak hayranlarıyla bir araya geldi.

Film hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Deniz, soru ve cevap şeklinde geçen kısa söyleşinin ardından hayranlarıyla bir araya geldi.

Hakkında ozekinci