Anasayfa / Kadın / Sonbahar İçin 10 Oje Trendi

Sonbahar İçin 10 Oje Trendi

1- Rengarenk
Sonbaharla, yaz aylarının rengarenk ojeleri rafa kaldırıldı. Yeni trend koyu sonbahar renkleri!! Ne olursa olsun rengarenk bir görüntüden vazgeçmem diyorsan, bu sezon, her tırnağına farklı renk oje sürmenin tam vakti.

rengarenk oje

 2- 2 Kat Oje

Üst üste sürülmüş iki farklı renk; hem çok dikkat çekmeyen, hem de çok farklı bir görüntü. Bu trendi uygulamak için Golden Rose’un Rich Color serisini tercih et. Bu serinin bol pigmentli yapısı sayesinde tek katta istediğin rengi elde edebilirsin.

2 kat oje

 3- Çatlak Ojeler

Sürdükten sonra parçalanarak çatlamış görüntüsü oluşturan ojeler bu sezon da kadınların en beğendiği trendler arasında. Önce istediğin bir renk ojeyi sür. Üstüne çatlak ojeni sür ve biraz bekle. Oje çatlayarak alttaki rengi ortaya çıkaracak.

çatlak oje

 4- Metalik

Metalik trendi tırnaklara da taşındı. Herhangi bir ojeye metalik detaylar ekleyerek, onu şıklaştırabilirsin. Daha iddalı bir görüntü için bütün tırnağına metalik bir renk sürmeyi dene!!

metalik oje

 5- 3 Boyutlu Stickerlar

Tırnaklara yapıştırılan 3 boyutu stickerlar benim favori trendlerimden. Sezonun modasına uygun metalik stickerlar seksi ve vamp bir hava yaratıyor. Bu yapışkanlarla bir çok model yapılabilir!!

3boyutlu tırnak

6- Magnetik Oje
Hem yapmak kolay, hem de görüntüsü çok ilgi çekici. Golden Rose’un geniş renk ve şekil yelpazesinden bir magnetik oje seç. Ojeyi sürdükten sonra magneti 10 saniye ojenin üstünde tutarak bu muhteşem görüntüyü yakala!

magnetik tırnak

 

7- French
French oje bir klasik. Asil ve bakımlı görüntüden vazgeçmeyenler, french hiç eskimeyecek bir oje trendi. Biraz farklılık isteyenler; alışılmamış renklerde frenchleri denemenizi öneririm!!

french oje

 

8- Mat Tırnaklar
Mat ojeleri çok begeniyorum. Golden Rose’un Matte Nail Lacquer serisinde muhteşem mat sonbahar renkleri bulabilirsin!!

mat oje

 

9- Sim
Gösterişi seven kadınlar bu trend sizin için. Jolly Jewels serisiyle Golden Rose, geniş bir simli ve pullu oje kataloğuna sahip. Bu ojeleri ister kat kat sürüp sadece sim olarak, ister bir rengin üstünde parıltı yaratmak için kullanabilirsin…

simli oje

 

10- Dip Oje
Tırnağın sadece dip kısmına sürülen farklı şekillerde ojeler sezonun trendlerinden. Bu trendi uygularken sonbahar renkelerini seç! Dibine yapacağın desene karar verirken ise hayalgücünü kullan!!

dip oje

Hakkında yasekn