Anasayfa / Genel / Madonna Sokaklarda Yatan Kardeşine Yardım Etti!

Madonna Sokaklarda Yatan Kardeşine Yardım Etti!

Yıllardır hep söylediği ve sahne şovlarıyla gündemde olan ünlü pop şarkıcı ve söz yazarı Madonna şu sıralar abisi ile gündeme gelmeye başladı. Amerika’nın önemli seslerinden birisi olan Madonna’nın abisi Martin Ciccone maalesef çok zor günler geçirmeye başlamış ve iddaalara göre Madonna’nın kendisi ile uzun yıllardan beridir ilgilenmediği ve sahiplenmediği için köprü altlarında yatmaya başlamış. Madonna ise bu iddaaları şimdilik yalanlamadı. Daha önce bakımsızlıktan ve ilgisizlikten başı dertten kurtulmayan Martin Ciccone bu geçirdiği uzun sıkıntılı yıllarda hapis yatmış ve alkol komasına girerek hastanede yatmıştı.

Bu haber ve iddiaalardan ötürü son zamanlarda bu kötü günlerin geride kaldığını belirten Martin Ciccone, Madonna’nın artık yavaş yavaş kendisiyle ilgilenmeye başladığını ve kendisine yeni dişler aldığını söyledi.

Ünlü sanatçının bir diğer kardeşi olan Christopher Cicconne ise ablasının ünlü olmasından faydalanıp 2008 yılında “Ablam Madonna ile Yaşamak” adlı bir kitap yayınlamış ve kitapta da herkesi şaşırtacak cümleler kullanılmıştı. Kitapta ablasının lezbiyen olduğunu ve eşi Guy Ritchie gay olduğunu belirterek tüm herkesi şarşırtmıştı.

Hakkında ozekinci