Anasayfa / Yaşam / Magazin / Kelly Clarkson Hamile Olduğunu Açıkladı!

Kelly Clarkson Hamile Olduğunu Açıkladı!

Ünlü İngiliz şarkı yazarı ve pop şarkıcısı Kelly Clarkson, hamile olduğunu sosyal medya sitesi Twitter üzerinden bildirdi. Şarkıcı ve eşi Brandon Blackstock, bu haberden ötürü çok heyecanlılar!

20 ekimde evlenen Kelly Clarkson ve Brandon Blackstock çifti. 1 ay sonra yani 20 kasımda bir çocuk beklediklerini Twitter aracılığı ile tüm hayranlarına ve basına bildirdi. Çift daha önce bir çocuk sahibi olmayı çok istediklerini dergi, televizyon ve bir çok yerde daha söylemişti. Bu çocuk haberi ile çift çok sevinmiş olsa gerek.

Sanatçının Twitter’da paylaştığı twitin Türkçe’si tam olarak şöyleydi; “Ben Hamileyim! Brandon ve ben bu haberi duyduğumuz için çok heyecanlıyız. Bizim için bu haber en erken noel hediyesi oldu.” Bu çocuk, Kelly’nin ilk evladı olacak. Brandon’ın ise 3′üncü çocuğu olacak.

Ayrıca Kelly Clarkson ve Brandon Blackstock ikilisi evlenmeden önce Kelly Clarkson, İngiliz magazin dergisi US Weekly‘de şöyle bir açıklamada da bulunmuştu; “Her şeyden önemlisi, ben bir çocuk sahibi olmak istiyorum. Hemde çok.”

Hakkında ozekinci