Anasayfa / Sinema / İşler Güçler Ekibinden Düğün Dernek Geliyor

İşler Güçler Ekibinden Düğün Dernek Geliyor

Geri1 of 2İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Star TV ekranlarında uzun süre yayımlanan fakat düşen reytingleri ve daha çok internet üzerinden izleniyor olması, dizi ve televizyon sektörünün kötü çalışma şartlarına göndermelerde bulunması nedeniyle yayınına son vermek zorunda kalan İşler Güçler’i hatırlarsınız.

İşte o ekip, sizlere yukarıda görebileceğiniz haberde de belirttiğimiz gibi yeni bir dizi çalışmalarına çoktan başlamıştı. Kardeş Payı adlı yeni dizinin çekimleri ve prodüksiyonu başlamadan önce ise yepyeni bir sinema filmi için çalıştıklarını biliyorduk. Düğün Dernek adı verilen filmin yeni set fotoğrafları ve ilk fragmanı da yayımlandı.

Kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Özkara gibi isimleri barındıran Düğün Dernek’in yönetmenliğini ve senaristliğini ise daha önce Çalgı Çengi ile İşler Güçler dizisinde de aynı görevleri üstlenen Selçuk Aydemir üstlenmiş durumda.

Filmin 6 Aralık 2013  tarihinde vizyona gireceğini belirterek sizleri filmin set fotoğrafları ve ilk fragmanı ile başbaşa bırakalım. Fragmana galerimizin son sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fragman 2. Sayfada
İyi seyirler.

dugundernekfilm_resim

dugundernekfilm

 

Geri1 of 2İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Hakkında ozekinci