Anasayfa / Genel / Hızlı ve Öfkeli’nin Yıldızı Paul Walker Hayatını Kaybetti

Hızlı ve Öfkeli’nin Yıldızı Paul Walker Hayatını Kaybetti

Geri1 of 2İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Hızlı ve Öfkeli serisinin yakışıklı başrol oyuncusu Paul Walker, Türkiye saati ile gece (Amerika’da akşam üstü) geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Fast and Furious yani Hızlı ve Öfkeli serisiyle büyük bir üne kavuşan, oynadığı Brian O’Connor karakterinin filmin önemli karakterlerinden biri olması sayesinde bir anlamda filmin yıldızı olan Paul Walker’ın ölümü de yine arabalardan oldu. California’nın Valencia bölgesinde arkadaşının kullandığı Porsche’nin trafik lambasına çarpması sonucunda hayatını kaybetti. Arabada sürücü koltuğunda yer alan arkadaşı da Walker ile birlikte son nefesini verdi.

Universal Studios, yaptığı açıklamada durumun tamamıyla kalp kırıcı olduğunu belirtti. Universal sözcüsü, “Yaşananlar tüm Universal’ın kalbini kırdı. Paul, 14 yıldır bizim yıldız oyuncularımızdan biriydi ve kendisi her zaman saygılı bir oyuncu olmuştu, kaybı yüzünden hepimiz yıkıldık. Kendisi filmleriyle birçok hayran edinmiş ve onlara ilham olmuştu” açıklamasını yaptı.

Aktörün çekimleri devam eden Fast and Furious 7 filminde nasıl gözükeceği şimdilik merak konusu. Filmin daha çok izlenmesine sebep olsa da aktörün son olarak gözüktüğü film olarak tarihin sayfalarına yazılacak. Filmdeki sahnelerinin tamamlanıp tamamlanmadığını şimdilik bilemiyoruz. Walker’ın ayrıca şu sıralar post prodüksiyon aşamasında olan Brick Mansions isimli bir filmi daha bulunuyordu.

12 Eylül 1973 California doğumlu Paul Walker, doğduğu eyalette tam 40 yaşındayken hayatını kaybetmiş oldu. Biz de Walker’ı her zaman saygıyla anacağız.

paul-walker-kaza-3

paul-walker-kaza-1

Kaza videosu sonraki sayfada

Geri1 of 2İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Hakkında ozekinci