Anasayfa / Teknoloji / Hay Day, Android’e Geldi

Hay Day, Android’e Geldi

Dünyanın en çok indirilen iOS oyunlarından Hay Day’in Android sürümü yayınlandı. Android kullanıcılarının uzun yıllardır dert yandığı konulardan biri daha böylelikle çözüme kavuştu.

iOS üzerinden oynanan ve App Store’un oyun kategorisindeki en büyük yıldızlardan biri olan Hay Day oyununun Android sürümü Google Play’deki yerini aldı.
Android kullanıcılarının uzun yıllardır dert yandığı, Google Play’de arama bölümünde en çok aranan ama oyunun çıktığı 2011 yılından beri bulunmayan oyun artık kullanımda. Android’li mobil cihaz kullanıcısıysanız indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Peki Hay Day ne tür bir oyun? Bir çiftlik işletme oyunu olan Hay Day, oldukça yüksek düzeyde bağımlılık ortaya çıkaran oyunların ilk sıralarında yer alıyor. Oyunda belirli aralıklarla ekin ekiyor, süt ürünlerini topluyor ve bu tür ürünlerden peynirden ekmeğe, tereyağlı patlamış mısırdan keke kadar türlü ürünler üretip marketinizde satıyorsunuz.
Oldukça kapsamlı bir oyun olan Hey Day oyununda ilerlemek için bolca puan topluyor ve yeni üretim tesisleri, fikirleri geliştiriyorsunuz. Sosyal olanaklar da sunan oyunda, milyonlarca oyuncuyla kontak kurabilme olanağı da sunuluyor.

Hakkında ozekinci