Anasayfa / Oyun / GTA San Andreas Mobile Geliyor

GTA San Andreas Mobile Geliyor

Rockstar’ın sevilen oyunu Grand Theft Auto: San Andreas’ın; iOS, Android ve Windows Phone platformlarına geleceği duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi haberimizde.

PC ve konsollarda bir döneme damgasını vuran Grand Theft Auto: San Andreas’ın, iOS, Android ve Windows Phone platformlarına geleceği yapımcı Rockstar Games tarafından duyuruldu. Daha önce GTA 3, Vice City ve Max Payne gibi sansasyon yaratan oyunlarını mobil uyarlayan Rockstar, şimdi de GTA: San Andreas ile mobil oyuncuların gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

GTA: San Andreas, önümüzdeki Aralık ayında App Store, Windows Mağaza ve Google Play Store’da yayınlanacak. iOS 7’nin getirdiği en büyük yeniliklerden biri olan MFi Game Controller API’sini destekleyecek olan oyun sayesinde, kullanıcılar GTA: San Andreas’ı oyun kolu ile oynayabilecek.

san-andreas

iOS 7 için şimdilik sadece Logitech’in ürettiği PowerShell ve MOGA’nın ürettiği ACE Power oyun kolu bulunduğunu ve her iki oyun kolunun 99 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulduğunu belirtelim.

Android tarafında ise oyun kolu desteği hali hazırda bulunduğu için GTA: San Andreas’ı bu platformda oynamak isteyen kullanıcılar herhangi bir oyun kolunu dönüştürücü ile cihazlarına bağlayıp kolayca oynayabilecek. Oyunun fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama bulunmuyor. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hakkında ozekinci