Anasayfa / Sinema / Görevimiz Tehlike 5 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Görevimiz Tehlike 5 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Senaryosunu daha önce Iron Man 3′ün de senaryosunu yazan (ve pek de başarılı olduğu söylenemeyecek olan) Drew Pierce’ın yazdığı ve Jack Reacher adlı yapımda yönetmenlik koltuğunda karşımıza çıkan Christopher McQuarrie’nin yöneteceği Mission Impossible 5 sonunda bir vizyon tarihine sahip oldu.

Paramount Pictures tarafından yapılan açıklamaya göre Mission Imposible 5, 25 Aralık 2015 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girecek. Hatırlarsanız serinin son filmi Mission Impossible: Ghost Protocol’un Tom Cruise’un kariyerindeki en yüksek gelirli film olması, beşinci filmin de çekilmesine sebebiyet vermişti.

Filmin başrolünde yani Ethan Hunt rolünde yine Tom Cruise’u göreceğiz ama Simon Pegg, Paula Patton ya da Jeremy Renner gibi oyuncuların geri dönüp dönmeyecekleri henüz bilinmiyor.

Mission Impossible 5′in vizyona girmesiyle birlikte aynı dönemde Kung Fu Panda 3, Dan Brown’s Inferno ve Warcraft filmlerinin de vizyona gireceğini düşünecek olursak, bu dönemde büyük bir rekabet yaşanacağını söyleyebiliriz. Bakalım bu rekabetten kim zaferle ayrılacak?

Hakkında ozekinci