Anasayfa / Sinema / Godzilla’dan Detaylı Uzun Fragman

Godzilla’dan Detaylı Uzun Fragman

Uzun zamandır ortalıkta görülmeyen Godzilla’nın yeniden çevrildiği haberini aldığımızda çok sevinmiştik. İyi bir film gelir mi bilmiyorduk ama bir Japon efsanesi olan Godzilla’yı Hollywood’un sonsuz efektinden yararlanarak görecek olmak bizi heyecanlandırmıştı. Filmle ilgili haberleri ortaya çıktığı anda sizlere aktardık. Şimdi ise heyecanı artıran bir videoyu paylaşıyoruz.

2010 yılında çektiği Monster / İstila filmiyle dikkatleri çekmeyi başaran Gareth Edwards’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Warner Bros ve Legendary ortak yapımı olan Godzilla, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Breaking Bad’in yıldızı Bryan Cranston, Ken Watanabe, Juliette Binoche, Sally Hawkins gibi isimlerin yanı sıra Aaron Johnson-Taylor ve Elizabeth Olsen ikilisi de kadroda yer alıyor. Bu ikiliyi ayrı tuttum çünkü filmde ya kardeşi ya da karı kocayı (büyük ihtimalle kardeşi) oynayan Aaron Johnson-Taylor ve Elizabeth Olsen ikili, şu sıralar çekimleri devam eden Avenders 2 (Age of Ultron) filminde de kardeşi oynuyorlar. İlginç bir seçim olsa gerek.

Empire dergsinin yaptığı karşılaştırmada şu ana kadar Godzilla filmlerinde canavarlar arasında en büyüğü olmasıyla dikkat çeken bu yeni Godzilla’nın devasa boyutuna aşağıdaki fragmanda detaylı bakabilirsiniz. Nasıl ortaya çıktığı, nasıl bir yıkım sağladığı ve ne kadar büyük olduğu konusunda fikirler veren 2:30 dakikalık videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Film, Amerika ile aynı anda ülkemizde de 16 Mayıs’ta vizyona girecek.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=64c6VLNJQiE]

Hakkında ozekinci