Anasayfa / Spor / G. Saray ve F. Bahçe, Caner için kapışıyor
caner erkin

G. Saray ve F. Bahçe, Caner için kapışıyor

Galatasaray’ın Caner Erkin’e kanca atması gündeme bomba gibi düştü. Bakalım Fenerbahçe bu hamleye nasıl cevap verecek?

Sarı-Kırmızılı taraftarlar ikiye bölündü. İsteyen de var, istemeyen de… Oyuncunun menajeri ise net konuştu: Öncelik Fenerbahçe’de.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olmasına, as kadro bazında yıllık sadece 700 bin Dolar ile Fenerbahçe’nin en az kazanan oyuncusu olmasına ve en iyi sezonunu geçirmesine rağmen hâlâ yönetimin masaya çağırmadığı futbolcuya Galatasaray’ın, “Bize döner misin?” mesajını ilettiği ortaya çıkmıştı.

Ancak flaş gelişme özellikle Sarı-Kırmızılı taraftarları böldü. Fenerbahçe’ye transfer olduktan sonra, “Renklerine gönül verdiğim kulübe geldim” diyen Caner’i tekrar Galatasaray’da görmek isteyen de var, Arena’da onu görmek istemeyenler de… Yapılan yorumlarda Caner’in sol bekteki kronik sıkıntıyı çözeceği görüşü de öne çıkan noktalar arasında.

Sözleşmesi sona eriyor

Caner Erkin haberi ile ilgili olarak oyuncunun menajeri Batur Altıparmak konuştu. Şu ana kadar kendilerine Galatasaray kanadından ulaşmış resmi bir teklif olmadığını belirten Altıparmak, “Sözleşmemiz sezon sonu bitiyor ama Fenerbahçe Yönetimi ile konuşmadan, görüşmeden bir adım atmayız” ifadeleriyle önceliğin Sarı-Lacivertli kulüpte olduğunu aktardı.

Star

Hakkında ozekinci