Anasayfa / Teknoloji / Facebook Zorla Reklam İzlettirebilir!

Facebook Zorla Reklam İzlettirebilir!

Sosyal medyanın en önemli ismi Facebook’un küresel reklam pastasından daha fazla pay alabilmek adına yeni bir özelliği test ettiği ortaya çıktı. Özelliğin detayları haberimizde.

Facebook’un küresel internet ağlarına dair reklam pastasında daha fazla pay kapmaya yönelik yeni bir özelliği hazırlamakta olduğu ortaya çıktı.
Reklamları kullanıcıların dikkatini daha fazla çekecek şekilde sunabilmeye odaklanan yeni özellikte reklam videoları, sessiz olarak otomatik şekilde oynayacak.

Kullanıcıları reklamlara daha fazla göz atmaya yöneltmesi ön görülerek tasarlanan yeniliğe dahttp://maxigenc.com/wp-admin/post-new.php#ir testlerin sürdüğünü hatırlatmakta fayda var, ancak bu noktada bazı soru işaretleri de gündeme gelmiş durumda.
Facebook reklamlarının hareketli video birimiyle iOS ve Android’li cihazlarda yer alacak olması internet bağlantısının sıkıntılı olduğu yerlerde problem unsuru olabilir. Reklamların otomatik olarak hareket etmesi, sosyal ağın daha yavaş işlemesi sonucunu kullanıcıların karşısına çıkarabilir.

Hakkında ozekinci