Anasayfa / Mizah / En seksi futbol (Karikatür)

En seksi futbol (Karikatür)

Geri1 of 2İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Karikatürist James Husbands, Avrupa’nın önemli teknik adamlarını birbirinden marjinal rollerle kaleme aldı.

Dünyaca ünlü teknik direktörlere ve spor adamlarına birbirinden marjinal roller vererek yarattığı takvimlerle büyük ses getiren James Husbands, 2014 yılında da çok konuşulacak.

Arsene Wenger, Alex Ferguson, Sepp Blatter, Michael Platini ve daha nicelerinin karikatürlerini “seksi menajerler” takviminde bir araya getiren Husbands’ın bu yıl verdiği roller “seksi” tanımının sınırlarını zorlayacak gibi gözüküyor.

seksi-futbol-2

En dikkat çekeni “Playboy efsanesi”

Chelsea’nin Rus patronu Roman Abramovich’in dünyaca ünlü dergi Playboy’un sahibi Hugh Heffner’e benzetildiği takvimde; Mourinho’dan Hiddink’e kadar İngiliz ekibinde görev yapan 8 teknik adam ise derginin unutulmaz tavşan kızlarından nasibini aldı. Abramovich tıpkı Heffner gibi sabahlığı ve elinden düşmeyen purosuyla resmedilirken, 8 teknik adam Playboy’un unutulmaz fotoğrafının yeni kahramanları oldular

 

seksi-futbol-3

Wenger’den Marilyn Monroe olursa
Geçen yıl takvimde seksi bir hizmetçiyi andıran Wenger bu kez sınırları oldukça zorladı. Sinema tarihinin unutulmaz pozu olan Marilyn Monroe’nun uçuşan eteklerini barındıran “The Seven Year Itch” filmindeki sahneyi canlandıran Wenger’in farkı ise uçuşan etekleri değil üzerinden hiç çıkarmadığı montu oldu. Bu ilginç karikatürde Frank Sinatra rolü ise Thiery Henry’e düştü.

Geri1 of 2İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Hakkında ozekinci