Anasayfa / Kadın / EKOSE NASIL KOMBİNLENİR??

EKOSE NASIL KOMBİNLENİR??

Bu sezonun en trend deseni; ekose. Ekose desen, pantalondan, gömleğe, ceketten, eteğe, ayakkabıdan, aksesuara her parçada karşımıza çıkabilir. Üstelik her türlü rengi içinde barındırabilen karışık bir desendir. Seçenek bu kadar fazlayken, ekose kumaşı nasıl giyeceğine karar vermek biraz zor olabilir.

İşte ekose kumaşın nasıl kombinleneceğine dair bir kaç tüyo…

Ekose Gömlek

Şüphesiz ekosenin en yaygın kullanımı! Erkeklerin üstünde görmeye alışık olduğumuz ekose gömlekler bu sezon kadınlarda günlük, spor rahatlığın yanında, maskülen ve seksi görüntüler de yaratacak.

Şık bir görüntü için ekose gömleğini düz mini bir etekle kombinleyebilirsin. Gömleğin içinden siyah gibi nötr bir renk seçip, diğer bütün parçalarını bu renkte tercih edebilirsin. Daha günlük görünmek için ise, gömleğinle uyumlu renkte skinny bir pantalon üzerine, yine aynı tonlarda baskılı bir t-shirt seçip; ekose gömleği üzerine geçirebilirsin..

ekose1 ekose2

Ekose Etek

Bizi lise yıllarına geri götüren bu parçayla çok farklı kombinler yapmak mümkün. Klasik bir görüntü için, mini ekose eteğin üzerine basic bir gömlek ve kazak kombini biçilmiş kaftan. Böyle bir kombini uyumlu aksesuarlarla şıklaştırabilirsin. Daha seksi bir görüntü için ekoseyi deri bir bluz ya da ceketle kombinlemeyi dene. Etek tercihin mini ya da kalem etek olabilir. Farklı görünmeyi seviyorsan, sınırlarını aş, geniş düşün! Uzun ekose etek değişik bir görüntü yaratacaktır üzerine yine bu sezonun modası olan kürk bir palto giy. Hem trendi hem farklı görüneceğine emin olabilirsin!!

ekose3 ekose4 ekose5

Ekose Pantalon

Ekosenin en farklı kullanımlarından biri… Skinny ekose pantalonunu düz bir bluz ve uzun boyfriend bir ceket ya da paltoyla kombinleyerek casual bir görüntü yaratabilirsin. Bu kombinin altına giyeceğin bilekte botlar, seni modern ve tarz göstrecektir. Yine uzun bir ceketle, ekose bol paça pantalonu kombinleyebilirsin. Bol paça pantalonunun altından ayakkabılarının görünmediğine emin olmalısın!! Böyle bir kombinde renkleri sade tutup, çanta ya da takılarında bir renk patlatabilirsin. Son olarak çok renkli olmayan bir ekose pantalon seçip, onunla kombinleyeceğin; kazak, gömlek gibi basic parçaların renklerini ortaya çıkarabilirsin.

ekose6 ekose7

Ekoseyle Şık Görünmek…

Topuklularla giyeceğin ekose bir blazer, göz alıcı uzun bir ekose palto ya da doğru kombinlenmiş ekose bir elbiseden daha şık ne olabilir!!!

ekose8 ekose9

ekose10 ekose12

 

 

Hakkında yasekn