Anasayfa / Yaşam / Magazin / Dekolteleriyle geceye damga vurdular

Dekolteleriyle geceye damga vurdular

Geri1 of 3İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

GQ Men Türkiye ödül törenine Beren Saat dekoltesiyle damga vurdu. Ünlü oyuncu ‘Yılın Kadını’ ödülünün de sahibi oldu.Beren Saat giydiği lacivert göğüs ve omuz dekolteli elbiseyle gecenin en şık kadınlarından biriydi.

Ebru Şancı giydiği iddialı elbiseyle dikkat çekti.

Yılın İkonu/ Akmerkez Özel Ödülü Kenzo Takada
Yaratıcı vizyonu ve başarılarıyla moda tarihinin en önemli figürlerinden Japon moda tasarımcısı Kenzo Takada törene katılarak kendisine takdim edilen Akmerkez Özel Ödülü’nü kabul etti.

Yaşam Boyu Başarı Ödülü Michael Nouri
1980’li yılların kült filmlerinden Flashdance’in başrol oyuncularından Michael Nouri, Türkiye’de de çok sevilen Law & Order, Yalan Rüzgarı, The O.C., Damages, N.C.I.S gibi izlenme rekorları kıran dizilerde önemli roller üstlendi.

Yılın Sıradışı Başarısı Ahmed Akgiray ödülünü GQ Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır’dan aldı
Kısa süre önce Türkiye’ye dönüş yapan Ahmed Akgiray, üç sene boyunca NASA’da önemli projelerde görev aldı ve Curiosity uzay aracının radarını tasarlayan ekipte yer aldı.

Yılın Sporcusu Didier Drogba
Futbola gönül vermiş herkesin sevdiği adam Didier Drogba parlak uluslararası kariyerini Galatasaray’da sürdürerek sahalarda fırtınalar estiriyor.

didier-drogba

 

Yılın Farkındalık Projesi Can Candan
Belgesel yönetmeni Can Candan, “Benim Çocuğum” adlı uzun metraj belgesel filmiyle çocukları eşcinsel, biseksüel ya da trans olan ebeveynleri beyazperdeye taşıdı.

Yılın Yönetmeni Yılmaz Erdoğan
Aktör, yönetmen ve şair Yılmaz Erdoğan, bu yıl vizyona giren ve büyük beğeni toplayan filmi Kelebeğin Rüyası ile Oscar adaylığı yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yılın Stil Sahibi Erkeği Murat Türkili
Beymen’de 25. Yılını dolduran Murat Türkili, markanın kreatif direktörü olarak mağazaların vitrinlerinden koleksiyon tasarımlarına tüm yaratıcı süreçlerde kilit rol oynamayı sürdürüyor, şahsına münhasır stiliyle kendinden bahsettiriyor.

Yılın Şefleri Üryan Doğmuş ve Cihan Kıpçak – Ödüllerini Murat Bozok’tan aldılar
Üryan Doğmuş ve Cihan Kıpçak’ın Mayıs ayında Akaretler Sıraevler’de açtıkları Gile Restaurant geleneksel ve yerel tatları birleştirerek “şef restoranı” konseptinin hakkını veriyorlar.

Yılın Müzisyeni Mabel Matiz
İlk albümü ile senenin en müthiş müzik olaylarından birinin altına imza atan Mabel Matiz, GQ Türkiye’yle ilk ödülüne kavuşmanın heyecanını yaşadı.

Nihat Odabaşı, Beren Saat’e ödülünü verirken
Oyunculuk kariyerindeki göz alıcı başarısı ile Beren Saat’e ise, Women of the Year ödülü takdim edildi.

Beren Saat

Beren Saat

GQ Men Of The Year gecesi Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleşti.
Açelya Samyeli Danoğlu
Gecede ödül alan isimlerin Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’a ulaşımları ise otomotiv sponsoru olan Opel’in yeni Insignia modeli ile ulaştırıldı. Davetliler aynı zamanda gecenin sponsorlarından, saatte lüksün ve İsviçre asaletinin temsilcisi Hublot’nun en yeni koleksiyonunu keşfetme fırsatı buldular.

eda-taspinar

Geri1 of 3İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Hakkında ozekinci