Anasayfa / Teknoloji / Cut The Rope 2 Geliyor
cut the rope 2

Cut The Rope 2 Geliyor

ZeptoLab, sevilen oyunu Cut The Rope’ın 2. oyunu için yeni bir tanıtım filmi yayınladı ve oyunun çok yakında iOS ve Android’e geleceğini duyurdu.ZeptoLab’ın geliştirmiş olduğu bulmaca türündeki Cut The Rope oyunu dünya çapında büyük beğeni toplamıştı. İlk oyunun ardından Experiments isimli bir yeni bir oyunlar karşımıza çıkan Cut The Rope, geçtiğimiz aylarda da zamanda yolculuk yaptığımız Time Travel oyunu ile karışımıza çıkmıştı.

Cut The Rope’ın ara oyunları diye adlandırabileceğimiz Experiments ve Time Travel’den sonra serinin ikinci oyunun ne zaman geleceği ise merak konusu olmuştu. Oyunun geliştiricisi ZeptoLab bugün #OmNomisMissing hashtag’i ile YouTube üzerinden serinin ikinci oyununu duyurdu.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=SRbwJrp93CM]

Cut The Rope 2’nin ayrıntıları ve konusu hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Şimdilik oyunun iOS ve Android platformlarına gelmesinin kesin gözüyle bakıldığını, bir sürpriz olmazsa da Windows Phone 8’e de geleceğini söyleyebiliriz. ZeptoLab, oyunun detaylarını açıkladığı zaman sizlerle paylaşacağız.

Hakkında ozekinci