Anasayfa / Sinema / Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (15 Kasım)

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (15 Kasım)

Geri1 of 4İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Uzun ve yorucu bir haftanın sonuna gelmenin haklı mutluluğunu yaşarken, iki gün sürecek haftasonu tatilimizi nasıl değerlendireceğimiz ise her zaman olduğu gibi yine merak konusu olmayı başarıyor. Bu haftasonunda sinemaya gitmeyi düşünenlerdenseniz bu haberimiz tam olarak size göre demektir.

15Kasım haftasında vizyona dört yeni film giriyor. Aralarında tek yabancı yapım olarak göze çarpan All is Lost, bir adamın hayatta kalma mücadelesini ele alıyor. Vizyona giren diğer filmler ise Özcan Deniz’in Su ve Ateş’i, Hayatboyu ve Sevgi Taşı.

Gelin isterseniz bu haftanın vizyona giren filmlerine tek tek göz atalım ve işe All is Lost – Sona Doğru ile başlayalım.

All is Lost – Sona Doğru

Yapımı: 2013 – ABD

Tür: Aksiyon

Süre: 106 Dak.

Yönetmen: J.C. Chandor

Oyuncular: Robert Redford

Senaryo: J.C. Chandor

[youtube=http://youtu.be/Lk_R04LfUQU]

Robert Redford’un barolünde yer aldığı ve J.C. Chandor tarafından hem yazılıp hem de yönetilen All is Lost, açılışını New York Film Festival’de yapmıştı. Hint Okyanusu’nda tek başına gezinti yaparken bir konteyner gemisiyle çarpışan ve bütün teknik ekipmanlarıyla birlikte bilincini de kaybeden Robert Redford’un hayatta kalma mücadelesini işleyen All is Lost, son dönemlerde pek karşımıza çıkmayan bir yapıda izleyiciyle buluşuyor.

Filmin tümünde neredeyse tek bir adam ile başbaşa olacağınız All is Lost denemeye değer bir tecrübe olarak değerlendiriliyor. Haftanın tartışmasız en ilginç ve ilgi çekici yapımı olarak dikkat çekiyor.

Geri1 of 4İleri
Gezinmek için klavyenin yön tuşlarını kullanabilirsiniz ← →

Hakkında ozekinci