Anasayfa / Sinema / Bu Hafta Çıkan DVD Filmler

Bu Hafta Çıkan DVD Filmler

Tiglon, bu hafta az ama öz film çıkarıyor diyebiliriz. Toplamda 4 filmin DVD’sini piyasaya sunacak olan Tiglon’un listesindeki 4 film de beklenen filmler. İşte bu haftanın filmleri:

Danışman / The Counselor

Ridley Scott’un son filmi Danışman / The Counselor, DVD ve Blu-ray versiyonlarıyla piyasaya çıkıyor. Michael Fassbender, Cameron Diaz, Toby Kebbell, Brad Pitt, Penelope Cruz, Javier Bardem gibi ünlü oynculardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken film, bir danışmanın suç işlerine bulaşması ve işlerin kontrolünden çıkmasını konu alıyor. Gerilim ve suç türündeki filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Özellikle Cameron Diaz’ın arabayla sevişme sahnesi, sinema tarihine geçecek cinsten.

Carrie: Günah Tohumu

Başarılı oyuncu Chloe Grace Moretz’in başrolde oynadığı, aynı adlı eski bir filmin yeniden çevrimi olan Carrie / Carrie: Günah Tohumu de bu hafta çıkanlar arasında. Kimberly Pierce’ın yönetmen koltuğunda oturduğu fim, psişik güçlere sahip olan bir kızın dramını konu alıyor.  Carrie, sadece DVD versiyonuyla piyasaya çıkacak.

The Fifth Estate / Wikileaks: Beşinci Kuvvet

Ülkemizde vizyona girmeyen, Benedict Cumberbatch’in başrolünde Julian Assange’ı oynadığı oynadığı The Fifth Estate / Wikileaks: Beşinci Kuvvet filmi de DVD versiyonuyla piyasaya çıkıyor. Hakkında poster, fotoğraf ve fragmanlarını sıcağı sıcağına paylaştığımız film vizyona girmemişti ancak DVD olarak alıp izleme şansına sahipsiniz. Film, dünyaca ünlü Wikileaks’in belgelere nasıl ulaştığını ve Julian Assange’ın hayatını konu alıyor.

Enough Said / Başka Söze Gerek Yok

Son olarak geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden James Gandolfini’nin sondan bir önceki filmi olan Başka Söze Gerek Yok / Enough Said‘in de DVD’si bu hafta piyasaya çıkıyor. Romantik komedi ve aynı zamanda dram türündeki film, boşanmış bir anne olan Eva’nın kafa dengi ve komik Albert ile tanışmasını ve ondan hoşlanma sürecini konu alıyor.

Hakkında ozekinci