Anasayfa / Müzik / Blue Konseri PSM

Blue Konseri PSM

Daha olgun, daha zeki, daha güçlü… Bir araya gelmelerinin üzerinden tam on üç yıl geçmesine rağmen Blue hala formunda, hatta hiç olmadığı kadar iyi.

Şarkıcı ve söz yazarı Lee Ryan, Duncan James, Simon Webbe, Antony Costa’dan oluşan grup 90’lı yılların ürettiği en iyi erkek pop gruplarından biri oldu ve geçen zaman içinde değerlerini koruyarak dünya çapında geniş hayran kitlesine ulaştı. Dünya genelinde 15 milyonu aşkın albüm satışına imza atan Blue, Sir Elton John, Stevie Wonder gibi müzik dünyasının ses getiren saygın isimleriyle birlikte canlı performanslar sergiledi.

2005 yılında solo albümler ve farklı ilgi alanlarına yönelme kararı alan Blue, fanlarının yoğun ilgisine karşılık 2009 yılında tekrar bir araya geldi ve “Without You”, “I Can”, “Hurt Lovers”, “All Rise” gibi popüler şarkılarıyla sevenleriyle buluştu.

İki defa Grammy ödülü almış İsveçli şarkıcı ve yapımcı RedOne ile çalışarak duygusal baladlarla enerjik dans şarkılarının karışımından oluşan tarzlarını yılların deneyimiyle harmanlayan Blue, ilk kez Türkiye’de hayranlarıyla bir araya gelerek kusursuz performanslarını sergileyecek.

30 Kasım, 2013

Ana Tiyatro / Pop-Rock

“Roulette Tour”

Hakkında yasekn