Anasayfa / Sinema / Blended’dan İlk Fragman Geldi

Blended’dan İlk Fragman Geldi

Daha önce 50 First Dates adlı yapımda da bir araya gelen Adam Sandler ve Drew Barrymore ikilisi bu kez bir aile komedisi için kamera karşısına geçti. Özellikle Grown Ups 2, Jack And Jill ve That’s My Boy gibi filmleri sevenlerdenseniz, Blended’ı da bir hayli seveceğinizi söyleyebiliriz.

Blended’ın yönetmenlik koltuğunda daha önce The Wedding Singer’ı da yöneten Frank Coraci oturuyor. Bu da Frank Coraci ile Drew Barrymore’un üçüncü kez birlikte çalışmaları anlamına geliyor.

Filmin konusundan da kısaca bahsedelim. Adam Sandler ile Drew Barrymore, ilk buluşmalarını bir hayli kötü geçiren iki yabancıdır. Birbirlerinden hiç hoşlanmayan ikilinin yolları restoran sahibinin kredi kartı ile ilgili yaşadığı sıkıntı yüzünden yeniden kesişir. Fakat bu kesişme ikilinin çocuklarıyla beraber kendilerini Afrika kıtasında bulmalarına kadar ileri gider. İki aile Afrika’da kaynaşabilecek midir? Bu sorunun cevabı için önce aşağıdaki fragmanı, ardından da 2014 ayının Mayıs ayında vizyona girmesinin ardından filmi izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

[youtube=http://youtu.be/8MuWt2X59fo]

Hakkında ozekinci