Anasayfa / Kadın / BİLEKTEN BAĞLI SİVRİ BURUN AYAKKABILAR

BİLEKTEN BAĞLI SİVRİ BURUN AYAKKABILAR

2013 – 2014 Trendleri;
Bilekten BağlıSivri Boyun
Ayakkabılar !
Eğer siz de benim gibi platform ayakkabı sevmiyorsanız, inanın bana bu yaz çok ama çok şanslısınız! Sebebi ise tabi ki; bilekten bağlı sivri burun ayakkabılar!

bilekaakkabı11

 

ŞİMDİ AYAKKABIDA TREND;
BİLEKTEN BAĞLI SİVRİ BURUN !
O kadar çok popüler oldu ki; ünlülerden, sokak stilinin yıldızlarına, moda editörlerinden, bloggerlara kadar neredeyse giymeyen kalmadı. Üstüne üstlük 2013 ilkbahar yaz sezonun ayakkabı trendinin de yıldızı bilekten bağlı sivri burunlar! Şimdi ”İyi ama yazma konusunda neden bu kadar geç kaldın sevgili Pera?” diye sorduğunuzu da duyar gibiyim, ama hemen belirtmeliyim ki bilekten bağlı sivri burunları önümüzdeki sonbahar kış sezonununda da bol bol göreceğiz. Çünkü; gelecek sezonun da ayakkabı trendlerinden biri sevgili bilekten bağlı sivri burun ayakkabılar.

bilekayakkabı1

 

BİLEKTEN BAĞLI
SİVRİ BURUN
AYAKKABILAR
NASIL GİYİLİR?
Daha önce belirtmişmiydim tam emin değilim, o yüzden tekrar yazmakta fayda var sanırım! 🙂 Bu yaz ayakkabılarda en hit renk tartışmasız; beyaz! Yani bilekten bağlı sivri burunlarda da durum değişmiyor. Öncelik beyaz, ardından siyah, metalik, şeffaf, pudrada diğer dikkat çeken renklerden.

bilekayakkabı2

 

Bilekten bağlı sivri burun ayakkabıları sadece topuklu olarak düşünmeyin. Eğer topuklu kullanamıyor ya da kullanmayı sevmiyorsanız da topuksuz düz modellerde kullanabilirsiniz.

bilekayakkabı3

 

Yalnız kısa boylu ve ya kısa bacaklı iseniz bilekten bağlı sivri burun modelleri kesinlikle kullanmanızı önermiyorum. Sivri burun ayakkabılar her zaman bacakları olduğundan uzun gösterir lakin bu ayakkabıların bilekteki çizgi detayı bacak boyunu kestiği için görünende de kısa gözükmesini sağlamaktadır.

bilekayakkabı4

 

O yüzden boy sorunu olanlara pek önermiyorum ama tabi ki seçim sizin ille de giyeceğim derseniz kim karışabilir ki? Bu memlekette hepimiz özgürüz! Değil miyiz? İlla ki giyeceğim diyorsanız bilekteki bağ detayının ince olmasına ve uzun topuklu olmasını özen gösterin.

bilekayakkabı5

 

bilekayakkabı6

 

bilekayakkabı7

 

bilekayakkabı8

Hakkında yasekn