Anasayfa / Müzik / Ayşegül Aldinç’ten Yeni Single Müjdesi!

Ayşegül Aldinç’ten Yeni Single Müjdesi!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Ayşegül Aldinç, magazin muhabirlerine bu kez Etiler’de rastladı. Muhabirlerin sorusu hemen “Yeni albüm yapacak mısınız?” diye oldu.

İstanbul’un elit ve pahalı yerlerinden birisi olan Etiler’de dün ünlü pop şarkıcı Ayşegül Aldinç dolaşıyorken muhabirlere yakalandı. Bir magazin muhabiri “Yeni bir proje çıkaracak mısınız?” diye sordu. Şarkıcının cevabı ise şöyle oldu; “Evet, iyi bir projeye imza atacağım. Single yada Maxisingle hayranlarıma büyük bir sürpriz olacak.” açıklamasını yaptı. Hatta şarkıyıda sürpriz bir isimden alacağını belirtti. Hemen muhabirlerin aklına, Sezen Aksu ve megayıldız Tarkan geldi ve “Bu isimlerden mi alacaksınız?” diye sordular. Bunun üzerine şarkıcıda, “Hayır” yanıtını verdi ve sözlerine “Sürpriz denince hemen neden bu isimler aklınıza geldi” diye sordu muhabirlere.

Ayrıca ünlü sanatçı kendisine her tarzı yakıştırdığını ve söylemek istediğinide belirtti. Muhabirlerin sorusu tabikide sormakla bitmez. Bir soru daha geldi. “Eurovision’a sizce katılmalı mıyız Ayşegül hanım?” sorusu üzerine, “Katılmakta her zaman fayda vadır.” cevabını verdi.

Hakkında ozekinci