Anasayfa / Etkinlikler / Aylin Aslım Türkiye turnesine devam ediyor!

Aylin Aslım Türkiye turnesine devam ediyor!

Türk Rock müziğinin sevilen sanatçıları arasında yer alan Aylin Aslım, ”Zümrüdüanka” albümünün konserleri için hayranları ile buluşmaya devam ediyor.

Türkiye’de Rock müzik konusunda yorumlamakta olduğu şarkılar ve yazmış olduğu şarkılar ile milyonları peşinden sürüklemeye devam eden Aylin Aslım, Mart ayında Sony Music etiketiyle müzik severlerle buluşan  ”Zümrüdüanka” isimli albümünün konserlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ”İşte Sana Bir Tango” isimli klibi ile müzik kanalları ve internet dünyasında hayranlarının karşısına çıkan Aylin Aslım, 26 Ekim’de İstanbul’da başlayan Türkiye turnesine kaldığı yerden devam ediyor. 26 Ekim’de İstanbul’da başladığı turnesi kapsamında toplam yedi farklı şehirde hayranları ile buluşan Aylin Aslım, konserleri sırasında yeni albümündeki parçalara ek olarak; 13 yıllık müzik hayatında ortaya koyduğu tüm şarkılar ile de hayranlarının karşısına çıkıyor.

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Türkiye turnesi kapsamında sahne alacağı yerlere, ek konser mekanları belirleyen ünlü şarkıcının geriye kalan konser programı ise şu şekilde;

14 Aralık Cumartesi – Kadıköy Sahne
18 Aralık Çarşamba – Radio Pub Sakarya
20 Aralık Cuma – Beyoğlu Hayal Kahvesi
16 Ocak Perşembe – If Performance Hall Ankara
21 Ocak Salı – Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi
24 Ocak Cuma – Beyoğlu Hayal Kahvesi

Hakkında ozekinci