Anasayfa / Sinema / Arnold Schwarzenegger, Sabotage ile Geri Dönüyor

Arnold Schwarzenegger, Sabotage ile Geri Dönüyor

Dünyada adını telaffuz etmesi ve hatta yazması en zor insanlardan biri tabii ki Arnold Schwarzenegger’dir. Aslında alıştığınızda kolay geliyor ama alıana kadar da adamı bir hayli zorluyor diyebiliriz. Son olarak Kaliforniya valisi olarak karşımıza çıkan Arnold Schwarzenegger, bir süredir ortalıkta görünmüyordu. Son olarak Escape Plan’da Sylvester Stallone ile birlikte rol alan ünlü aktörün bu filmini de henüz Türkiye’de izleme fırsatı bulamadık ne yazık ki.

Fakat işler değişiyor gibi görünüyor. Çünkü Arnold, Escape Plan’ın ardından (The Last Stand’i de unutmadık ama berbat bir film olduğunu da hesaba katıyoruz) Sabotage adlı yapımla beyazperdeye tam anlamıyla geri dönüş yapıyor.

David Ayer tarafından yönetilen ve 2014 yılında vizyona gireceği açıklanan yapım Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington ve Terrence Howard gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındırıyor. Filmin konusundan da kısaca bahsedip sizleri fragman ile başbaşa bırakalım. Uyuşturucuyla mücadele timinde bulunan karakterlerimizin bir uyuşturucu kartelini soymasının ardından tek tek avlanmaya başlamalarıyla birlikte sonsuz aksiyona dalış yapacağız diyebiliriz.

İyi seyirler.

[youtube=http://youtu.be/BiaBJb2Ubg8]

Hakkında ozekinci