Anasayfa / Kadın / 2013-2014 SONBAHAR / KIŞ TRENDLERİ: MOTOSİKLET CEKETİ

2013-2014 SONBAHAR / KIŞ TRENDLERİ: MOTOSİKLET CEKETİ

2013-2014 SONBAHAR / KIŞ TRENDLERİ: MOTOSİKLET CEKETİ

Asi şıklık: Motosiklet ceketleri

Bizi yazdan sonbahara taşıyacak en güzel ve kullanışlı parçalardan biri motosiklet ceketleri… Sokak modasının en sevilen giyim parçalarından biri olan motosiklet ceketleri, 2013-2014 sonbahar-kış sezonunda yeniden yorumlanarak iddialı renk ve desenlerle giriş yapıyor. Renkli ve desenli motosiklet ceketlerinin yanı sıra siyah deri olanları yine çok gözde, yine çok trend olacak…

motceket1

 

2013/2014 sonbahar-kış koleksiyonlarının gözdesi
Givenchy, Rodarte, Jason Wu, Michaels Kors gibi bir çok tasarımcının kış koleksiyonlarında yer verdiği motosiklet ceketleri kapitone, leopar, yılan derisi, kamuflaj gibi desenlerle yeniden yorumlanmış. Motosiklet ceketlerinin romantik elbiseler, şifon ve kalem etekler gibi feminen parçalarla kombinlendiği görülüyor. Yani bu ceketlerin kullanım alanı oldukça fazla…

motceket2

 

Yazdan sonbahara geçerken kullanın
Ara mevsimlerde ne giyeceğimizi şaşırırız. O yüzden sezonun bu güzel trendi bizlere bu konuda çok yardımcı olacak. Bunun için askılı ya da kolsuz elbiseleri motosiklet ceketleri ile birlikte giyebilirsiniz. Özellikle yazın giyilen maxi elbiseler motosiklet ceketleri ile birlikte harika görünüyor. Yazlık kıyafetleri bu şekilde değerlendirebileceğiniz gibi maskulen ve feminen görüntüyü de dengelemiş olursunuz.

motceket3

 

Ofiste asi bir rüzgar estirin
Sezonun gözdesi gotik, punk ve Grunge akımlarını ofise taşımaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, kalem eteğiniz ya da küçük siyah elbiseniz ile giydiğiniz ceketinizi bir kenara bırakın. Ve üzerinize motosiklet ceketinizi geçirin!

motceket4

 

Sokakta her daim motosiklet ceketi!

Alışverişe, sinemaya ya da arkadaşlarla kafeye… Jean pantolonunuz, beyaz tişörtünüz, bilekte biten botunuz ve motosiklet ceketiniz ile çabasız şıklığın ve rahatlığın tadını çıkartabilirsiniz. Daha rahat kombinasyonlar için, deri taytlardan giyebilir ve kıyafetinizi motosiklet botları ile tamamlayabilirsiniz.

Hakkında yasekn