Anasayfa / Kadın / 2013-2014 Sonbahar/ Kış Trendleri : Deri Eşofman Altı
deri eşofman altı

2013-2014 Sonbahar/ Kış Trendleri : Deri Eşofman Altı

Bu sezonun iddialı parçası: Deri Eşofman Altı

Eşofman altları (Sweatpants) evde, alışverişte ve sporda rahat etmek için sık sık tercih ettiğimiz bir parça… Ancak moda trendleri bir kaç sezondur eşofman altlarını öne çıkardı ve 2013-2014 sonbahar/kış sezonunda derinin de yükselmesiyle birlikte deri eşofman altları üretildi. Bel ve bilek kısmındaki lastikleriyle dikkat çeken bu pantolonlar gerçekten de bir eşofman kadar bol ve rahatlar…

deri eşofman altı

 

Moda blogger’larının favorisi!

Tabi ki deri dediğime bakmayın, bu pantolonlar çoğunlukla deri görünümlü kumaşlardan üretiliyor. Bir çok ünlü ismin, özellikle moda blogger’larının favorisi olmuş durumda deri eşofman altları… Hem spor hem klasik kombinasyonlarda kullanılan bu parça, son bir kaç zamandır eşofman altlarının topuklu ayakkabılarla giyilmesi trendini devam ettiriyor. Yani deri eşofman altları çoğunlukla Stiletto ya da topuklu sandaletlerle birlikte giyiliyor. Tabi ki spor ayakkabılarla da giyiliyor. Ancak topuklu ayakkabı bu parçayla neredeyse bütünleşmiş durumda. Bu sezon özellikle bilekten bağlı topuklu ayakkabılarla birlikte giyiliyor.

deri eşofman altı

 

9’dan 6’ya deri eşofman altları

Deri eşofman altları bir çok parçayla birlikte giyilebiliyor. Ceket, kolej montları, kazak ve sweatshirt gibi parçalarla sınırsız kıyafet üretmek mümkün. Doğru şekilde giyildiğinde ofis stili için uygun olabilir. Deri eşofman altını blazer ceket, gömlek/bluz ve topuklu ayakkabılarla birlikte giymeyi deneyebilir, ofis stilinize spor şıklık katabilirsiniz.

deri eşofman

 

Haftasonu için deri eşofman altı

Haftasonunu hem rahat hem de şık bir kıyafetle geçirmek isteyenler için deri eşofman altıyla yapılabilecek bir çok seçenek var. Sweatshirt, kazak, kapşonlu üstler, montlar, kot ceketler bu pantolonlarla çok yakışıyor. Sezonun favorilerinden Bomber ceketleri bu parçayla giyebilirsiniz. Görünümüzü spor ayakkabı ve sade takılarla tamamlayabilirsiniz.

deri eşofman altı

 

Gece, dışarı çıkarken deri eşofman altı

Gece için kısa bir bluzu deri eşofman altıyla birlikte giyin. Kıyafetinizi blazer ceketle tamamlayın. Ayakkabı seçimi olarak bilekten bağlı topuklu sandaletleri ya da topuklu Stiletto’ları öneririm. Clutch çantanızı da yanınıza alırsanız artık dışarı çıkmaya hazırsınız…

Hakkında yasekn