Anasayfa / Kadın / 2013-2014 SONBAHAR KIŞ GELİNLİK TRENDLERİ

2013-2014 SONBAHAR KIŞ GELİNLİK TRENDLERİ

Evlilik çanları çalıyor. Yakında, en sevdiklerinle, o bembeyaz koridorda yürüyüp; yeni bir hayata merhaba diyeceksin. Bütün ömrün boyunca beklediğin büyülü gün artık çok yakın; peki ya hayallerindeki o kusursuz elbise hazır mı?

2013-2014 gelinlik trendlerine bir göz atıp, o muhteşem gelinliğe bir adım daha yaklaşmaya ne dersin?

İşte bu sezonun gelinlik trendleri…

 

YIRTMAÇLI

İlkbahar gelinliklerinde de bolca gördüğümüz derin yırtmaçlar, sonbahar/kış sezonunda biraz daha kapanıyor. Daha çok gelinliklerin ön tarafında ve ortada kullanılan yırtmaçlar; tenin daha az görünmesini sağlarken, merak uyandırıcı bir görüntü yaratıyor.

gelinlik1gelinlik11

UZUN KOLLU

Hiç eskimeyecek, zamansız bir gelinlik istiyorsan uzun kollu gelinlikler tam sana göre! Marchesa ve Monique Lhuillier uzun kolları kullanarak asil ve romantik gelinlikler yaratan markalar.

gelinlik2 gelinlik22

ÇİÇEK SÜSLEMELİ

Çiçek detayları her zaman romantik ve feminen görüntüler yaratır. Bu yüzden, hayatının en romantik gününde ve hayatın boyunca giyeceğin en romantik elbisede çiçek detayları tercih edebilirisin. Dikkat, bu sezonun modası katmanlı ve büyük çiçekler!

gelinlik3 gelinlik33

 

FARKLI RENKLER

Klasik gelinlikler yerine, senin sıradışı ruhunu yansıtan, alışılmışın dışında modeler mi arıyorsun? O zaman Vera Wang’in, siyah detaylarla farklılaştırdığı gelinlikler; ya da Theia Couture’un çılgın pembe gelinlikleri tam sana göre!

gelinlik4 gelinlik44

KISA

Kentsel, çağdaş bir görüntü. Bu sezonun trendlerinden, son derece modern gözüken kısa gelinlikleri; üstüne bir ceketle, dantel detaylarla, diz boyunda, ya da bilekte tercih edebilirsin.

gelinlik5 gelinlik55

 

KLASİKLER

Hiç bir zaman değişmeyen klasikler; balık, kabarık, peplum! Bu üç model bu sezon da gelinlik modellerinin temelini oluşturuyor. O özel elbiseni seçerken yolun mutlaka bu klasiklerden geçmeli!

gelinlik6 gelinlik66

Hakkında yasekn